La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes

  • 120 μ²

Η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Cabopino και παρέχει πρόσβαση σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής.

Restaurante El Rancho, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ.

Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν τη Μαρίνα Puerto Banus, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων La Reserva de Marbella βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes
2 Bed Apartment With Great Views -Elviria Marbella
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bed Apartment With Great Views -Elviria Marbella

8.1
Πολύ καλό 17 σχόλια
100 μ από το κατάλυμα
USD 114 USD 103
ανά νύχτα
Charming Beach Lover'S Place
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Beach Lover'S Place

8.0
Πολύ καλό 7 σχόλια
272 μ από το κατάλυμα
USD 298 USD 268
ανά νύχτα
Casa Adosada La Romana
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Adosada La Romana

9.1
Άριστο 15 σχόλια
272 μ από το κατάλυμα
USD 206 USD 185
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290440000020100000000000000000VUT/MA/986729,VUT/MA/98672
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει Wi-Fi σε η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes;
      Ναι, οι πελάτες η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes μπορούν να επωφεληθούν από Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes;
      Οι πελάτες της η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes παρακαλούνται να έρθουν στις 21:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Έχει εστιατόρια κοντά σε η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes περιλαμβάνουν The Village Inn και Blanco Bistro.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Reserva De Marbella Golf Cabopino - Eaw Homes

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο